Hakkımızda

FREN MARKET, 1992 yılında kurulmuş tecrübeli bir firmadır. Kuruluş amacı Türkiye Ticari Araçlar Piyasası için dünyanın önde gelen marka ve üreticilerinin Türkiye Distribütörlüğünü alarak ithal Fren Yedek Parçalan tedarikçisi olmaktır.

Fren Sistemlerinin insan ve araç ömrü için son derece önemli bir konu olduğunun bilincinde olan firmamız bugüne kadar hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden çalışmayı ilke edinmiştir.

Sektörün güçlü firmaları arasında yer alan kuruluşumuz müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak, olabilecek en hızlı hizmeti müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Hâlihazırda bünyesinde dünyanın en önde gelen firmaların distribütörlüğünü bulundurmaktadır. Türkiye’de bu firmaları başarıyla temsil etmekte ve geniş pazarlama ağı sayesinde tüketicilere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Fren Market orijinal yedek parçanın; taklit ve yan sanayi parçalara göre çok daha uzun ömürlü ve aslında daha hesaplı olduğunun bilincindedir.  Değerli iş ortaklarını kaliteli malzemeden vazgeçmemeleri doğrultusunda yönlendirmektedir.

1992 tarihinde kuruldu.

FUAT OTO YEDEK PARÇA Kardeş firması.

İşletmenin 43 yıllık tecrübesi var.

25 kişi toplam.

Genç ve dinamik kadro

İSTANBUL’da sektörün merkezinde.

1100 m² kapalı depo alanı

400 m² kapalı servis alanı

280 m² kapalı ofis

6 Personel

Logolu 6 araç sürekli tanıtım ve dağıtımda

Şirket bünyesinde toplam 12 araç

knorr
Knorr-Bremse
Resmi Distribütör
contitech
Continental Contitech
Resmi Distribütör
bosch_rexroth-1
Rexrotch Bosch Group
Resmi Distribütör
Maehler & Kaege (2)
Maehler Kaege
Resmi Distribütör
WordPress Themes